Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Stili i pandemisë së Kerem Bursin dhe Hande Erçel!

 Yjet e serialit “Trokit në Derën time”, Hande Erçel dhe Kerem Bursin u panë javën e kaluar në të njejtin vend. Dy aktorët treguan stilin e tyre në masat e ndërmarra ndaj Covid-19.

U mësua nga burime të sigurta që maskat e përdoruara nga Hande Erçel dhe Kerem Bürsin ishin me vlerë 245 Lira Turke.  Imazhet e dyshes të cilët morën masat paraprake për koronavirusin me maska të dizenjuara në mënyrë speciale u bënë objekt komentesh dhe të gjithë arritën në konkluzionin: “Ata ndjekin modën dhe në kohë pandemie”.Post a Comment

0 Comments