Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Neslihan Atagül, aktorja e serialit “Vajza e ambasadorit”, hedh hapat drejt projekteve të huaja


Neslihan Atagül, aktorja e shumëpëlqyer e cila ka rolin kryesor në serialin “Vajza e ambasadorit”, e cila transmetohet ë Tring, ka hedhur hapat e parë drejt projekteve botërore.

Muajin e kaluar ajo nënshkroi me kompaninë Famelong Talent, në mënyrë që karriera e saj të menaxhohej edhe në mënyre ndërkombëtare.

“Një ndër qëllimet e mia ishte të merrja pjesë në projekte të mëdha ndërkombëtare. Jam shumë e emocionuar që po ndërmarr këtë hap dhe për ta shqafur talentin tim në një audience më të madhe.” 

Post a Comment

0 Comments