Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Ndarja nga Murat po sjell përfitime për Hande Erçel?Hande Erçel, aktorja që së shpejti do ta rishihni në platformën Tring në serialin më të ri, Vajzat e diellit, duket se po e kalon shumë mire ndarjen nga ish partneri I saj. 

 Pas lajmeve për ndarje nga Murat, aktores I kanë ardhur mjaft oferta për tu bërë pjesë e fushatave të ndryshme të marketingut .

 Fushata më e fundit ku ajo mori pjesë e kishte paguar aktoren me plot 1.5 Milion Lira Turke dhe kaq mjaftoi për ta kthyer Handen në kryefjalën e shtypit dhe mediave digjitale!

Post a Comment

0 Comments