Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Fejohen ‘’Defne’’ dhe ‘’Omeri’


Në ekranin e RTV21 është duke u transmetuar seriali turk “Emri im është engjëll”. Pjesë e serialit janë aktor të njohur por, gjithashtu edhe emra të rinjë të kinematografisë turke. Në mesin e tyre është edhe Rabia Soyturk në rolin e “Defnes”, dhe Mustafa Mert Koç në rolin e “Omerit”. Edhe pse me lidhjen e tyre në nuk pajtohen familjet, në sezonin e dytë të seriali ”Defne” dhe ”Omeri” do fejohen.Dyshja duket se kanë raport të mirë mes vete në jetën reale, madje për ta në mediat turke është shkruar se afërsia e tyre e madhe  po lind dyshime se ata janë në lidhje dashurie.  

Post a Comment

0 Comments