Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Një urim ndryshe për Engin Akyürek!Ditëlindja e aktorit Engin u festua përtej kufinjve të Turiqisë nga mijëra fansa nga Argjentina, Irani, Spanja, Malajzia dhe shumë shtete të tjera.Fansat e Engin Akyürek dhuruan para për Unicef këtë vit njëlloj si vitin e kaluar për ditëlindjen e aktorit. Donacionet e bëra do tu shpërndahen fëmijëve  të prekur nga pandemia globale e Covid-19.Aktori preu tortën  e organizuar nga fansat dhe produksioni e tij dhe mori një certifikatë nga Unicef për nismën e ndërmarrë.


Post a Comment

0 Comments