Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Kivanç Tatlitug më në fund vendos të rikthehet në ekran

 


Kivanç Tatlitug është një ndër aktorët më të dashur për publikun, jo vetëm atë turk, por edhe shqiptar, ku në vendin tonë janë transmetuar të gjitha serialet ku ai ka luajtur.

Ai vendosi të bënte pak pushim duke u shkëputur për disa kohë nga ekrani. Aktori iu përkushtua familjes dhe kaloi disa pushime pas karantinës. Megjithatë me nisjen e serialeve të reja në Turqi, Tatlitug ka vendosur të rikthehet duke pranuar dy oferta.

Kompania prodhuese OGM Pictures i ka bërë një ofertë për një serial televiziv dhe një film aktorit. Ai ka pranuar dhe këto projekte do të nisin në vitin 2021.

Post a Comment

0 Comments