Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Kenan İmirzalıoğlu nuk donte të shpjegohej: “Dëgjojeni nga Sinem”

 


Aktori i famshëm Kenan İmirzalıoğlu i cili vazhdon martesën me aktoren bukuroshe Sinem Kobal, po numëron ditët mbrapsht për tu bërë baba. Ai u kap nga fotografët dhe gazetarët në Etiler.
Kenan ishte në humor dhe nuk ndaloi së përgjigjuri pyetjet e bëra nga gazetarët. Kur erdhi rradha e pyetjes për emrin e vajzës, Kenan qeshi dhe u përgjigj:

Emrin e saj e kemi vendosur, por më mirë ta dëgjoni nga mamaja e saj Sinem ose do t’ia u themi kur të jemi bashkë.Post a Comment

0 Comments