Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Kadir Doğulu: Distanca midis meje dhe Neslihan është shumë e vështirë


 Aktori i famshëm Kadir Doğulu foli për bashkëshorten e tij bukuroshen Neslihan Atagül dhe për faktin që ai po qëndron në Bodrum me xhirimet e filmit më të fundit ku ai po merr pjesë.

Pyetur nga gazetarët një ditë më parë për lidhjen me Neslihan këtë periudhe Kadir u përgjigj:

“Jetesa dhe puna në dy qytete të ndryshme është shumë e vështirë dhe na merr shumë malli për njëri-tjetrin por dhe kjo gjë ka të mirat e veta. Kur takohemi shpenzojmë shumë kohë cilësore bashkë. Kur njeriu gjen punën që dashuron ai nuk lodhet kurrë.”

Post a Comment

0 Comments