Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Asli Enver tregon se çfarë ka bërë për të impresionuar dikë


 E pyetur në një emision live Asli Enver tregoi disa gjëra picante për jetën e saj.

“Cila është gjëja me idiote që ke bërë për të impresionuar dikë?”-e pyëti gazetari bukuroshen e serialit “Nusja nga Stambolli”

Aktorja qeshi me të madhe dhe tregoi:

Djali që unë pëlqeja ishte nga Beşiktaş dhe për ti rënë në sy në orën e gjimnastikës vesha një bluze të skuadrës së Beşiktaş të cilat ja kisha “vjedhur” vëllait tim. Ishte një detaj  I vogël por funksionoj. Ai më pa.

Gazetari gjithashtu e pyeti Aslin nëse kishte çuar ndonjëherë mesazh në gjendje të dehur dhe më pas ishtë bërë pishman.

“Nuk është e nevojshme që të jem e dehur që unë ta bëj këtë. Unë shkruaj shumë mesazhe kur jam e gëzuar. Nuk mund ta ndaloj veten. Ndonjëherë dua ti thyej këto gishta”- tha Asli duke qeshur.

Post a Comment

0 Comments