Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

‘Hyrremi’ po bëhet nënë për herë të dytë

 Aktorja truke-gjermane, Meryem Uzerli, e cila u bë e famshme me rolin në serialin e famshëm “Sulltani” i cili u transmetua në RTV21 është në pritje të fëmijë së dytë.

 Në një intervistë të dhënë për mediat turke, ajo ka treguar se është në muajin e 5-të dhe do të sjellë në jetë një tjetër vajzë, pas vajzës së saj të parë 7-vjeçare e cila quhet Lara.

 Babai i Larës është Can Ateş. Ndërsa për sa i përket babait të fëmijës së saj të dytë, aktorja preferoi të mos jepte informacion.


Post a Comment

0 Comments