Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Buraku dhe Fahirye shfaqen të lumtur pranë djalitLajmet se janë patën krizë në martesën e tyre dyshja e njohur turke, Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen i mohuan javën e e kaluar, duke thënë se nuk janë përballur me diçka të tillë. 

Se familja e tyre e vogël po kalon momente të lumtura, e dëshmoi edhe aktori 35-vjeçar përmes një postimi në Instagram, ku shihet çifti bashkë me djalin e tyre një vjeçar.

Post a Comment

0 Comments