Me te fundit...

6/recent/ticker-posts

Ad Space

Showing posts from September, 2020Show all
Ramo - Episodi 9
Vajza e Ambasadorit (Seferin Kizi) - Episodi 2
Vajza e Ambasadorit (Seferin Kizi) - Episodi 1
Buraku dhe Fahirye shfaqen të lumtur pranë djalit
“Ne nuk i mbajmë inat njëri-tjetrit.”; Hande Erçel flet për Murat Dalkiliç
“Neslihani” në jetën reale, kjo është mosha e saj
Një hap larg divorcit, ç’po ndodh realisht me martesën e Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen?
“Hazall” infektohet me Covid-19
Ebru Sahin ka lindur...
‘Hyrremi’ po bëhet nënë për herë të dytë